Общество

Новий штам коронавірусу уже в Україні. Він активно мутуватиме - rezonans.info

12:09 22 Декабрь Киев, Украина

Новий штам коронавірусу уже в Україні. Він активно мутуватиме Новий штам коронавірусу уже в Україні. Він активно мутуватиме Лікар-інфекціоніст стверджує, що це відбулося не вчора Tweet Лікар-інфекціоніст Віктор Петров каже, що його пацієнт з Закарпаття уже перехворів, але в Україні немає можливості це підтвердити лабораторно.

Мутація вірусу відбувається природним чином, і цей вірус природно мутуватиме дуже активно — точно так само, як вірус гепатиту С або грипу, - сказав лікар виданню ukraina24.
Він каже, що у регіонах, які межують з європейськими країнами, дещо змінюється клінічна картина коронавірусної інфекції, особливо у молодих людей.

Тобто може не бути втрати чутливості до запахів, але досить активно розвивається ураження легеневої тканини, хоча все проходить у легкій формі.

Лікар наводить приклад свого пацієнта Миколи з Закарпаття, який їздить на заробітки у Чехію. Він уже перехворів на новий штам, про який заявила Велика Британія. Але Україна не має можливості ідентифікувати цей вірус у масовому тестуванні.

Люди, у яких є страховка в країнах ЄС, можуть визначити вже мутований вірус. Таким чином Віктору Петрову вдалося підтвердити, що на Закарпатті вже є випадки інфікування новим штамом вірусу.

Він також не покладає великих сподівань на подолання коронавірусу за допомогою вакцинації, адже близько 40% відмовляються від неї, крім того, вона вимагатиме не тільки дворазового введення, а й, можливо, повторення через кілька років. Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 КОМЕНТАРІ 0 КОМЕНТУВАТИ ВІДЕО Під час зйомок кліпу Злати Огнєвіч одна з героїнь народила прямо на майданчику 22 грудня «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» зняли кліп у центрі Львова 21 грудня РАДІО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ Оголошення Загублено гаманець з документами В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук... Техпаспорт Аudi A6 Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація.

Прохання повернути за... Загублено ключі Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання... БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ .