Общество

Очі-в-очі: Софія Федина запросила Зеленського на пряму розмову - СМИ rezonans

02:00 03 Декабрь Киев, Украина

Очі-в-очі: Софія Федина запросила Зеленського на пряму розмову Софія Федина запросила Зеленського на пряму розмову очі-в-очі Федина хоче поговорити із Зеленським про те, чого він боїться Народний депутат від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина запросила президента України на пряму розмову очі-в-очі. Про це вона заявила на телеканалі «Прямий». «Мені дуже цікаво, чи в нього є питання власної гідності. І тому в даному випадку я, користуючись цією нагодою, запрошую президента Зеленського на пряму розмову – таку от, очі-в-очі – щоб ми могли дійсно проговорити те, що мені болить зокрема, і те, чого він боїться.

А тоді зрозуміти без зайвих маніпуляцій, що і як відбувається. Очі-в-очі. Я як громадянка цієї держави, а він як президент держави. Мені видається, що якщо нам обом болить Україна, ми маємо знайти порозуміння.

А якщо ні – тоді вибачайте», - зазначила Федина. Як відомо, раніше слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури проект повідомлення про підозру у погрозі вбивством щодо президента України народній депутатці від «Європейської солідарності» Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій. До слова, раніше голова Служби безпеки України Іван Баканов в інтерв’ю «Главкому» сказав, що справа про погрози чи то «тривожні прогнози», висловлені на адресу президента з боку нардепа Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій матиме продовження найближчим часом. Баканов зазначив, що мова тут не йде про гумор.