Общество

Один із кращих акварелістів світу Максим Кісільов запрошує на виставку "Подих акварелі" (ФОТО) - Экстренные новости

12:42 19 Февраль Киев, Украина

Один із кращих акварелістів світу Максим Кісільов запрошує на виставку "Подих акварелі" (ФОТО)   У Борисполі буде представлена Всеукраїнська виставка акварельного живопису "Подих акварелі 2020", яку відкриють 1 квітня. Про це у ФБ повідомляють організатори.   "Раді представити вам учасника Всеукраїнської виставки акварельного живопису "Подих акварелі".   Максим Кісільов - молодий, талановитий і дуже перспективний художник.

Народився у місті Олександрія на Кіровоградщині, нині живе і творить у Польщі, місті Вроцлав. Максим є учасником великої кількості національних та міжнародних виставок та бієнале, у творчому доробку вже декілька персональних виставок - як в Україні, та і за кордоном.   У 2016 році на Всесвітньому інтернет-конкурсі серед молодих художників Максим зайняв друге місце та увійшов до двадцятки кращих молодих художників. Роботи перебувають в приватних колекціях в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Франції, Канаді, США, Китаї.

  У 2019 році молодий художник отримав Золоту медаль на Міжнародному акварельну конкурсі" - йдеться у повідомленні.   "Малюю з дитинства. Свої праці виконую в різних техніках, але найулюбленішою є акварель. Є щось в ній щось таємниче і непередбачуване.

Фарба при розчиненні у воді дозволяє створити ефект легкості і тонких колірних переходів. Акварель поєднує особливості живопису і графіки. Головними темами моїх робіт є природа та архітектура" - розповідає Максим Кісільов.   Довідка Виставка пройде за підтримки Українського відділення Міжнародної Асоціації Акварелі (IWS Ukraine) та проекту "Громадський бюджет" Бориспільської міської ради.