Общество

«Офіс реформ Харкова» запрошує українців обговорити цифрову трансформацію міст - СМИ rezonans.info

17:12 13 Август Киев, Украина

«Офіс реформ Харкова» запрошує українців обговорити цифрову трансформацію міст «Офіс реформ Харкова» запрошує українців обговорити цифрову трансформацію міст Онлайн-захід «CITY4CITY» на тему: «Цифрова трансформація міста: планування, побудова та дія» пройде 21 серпня у Харкові. Як повідомили в КЗ «Офіс реформ Харкова», завдання подібних заходів - ділитися кращими практиками запуску проєктів шляхом посилення зв'язків між містами для розвитку України. «Ми розвиваємо Харків як місто-сервіс, комфортне для кожного жителя. Об'єднуючись із прогресивними представниками секторів держави, бізнесу і громадянського суспільства, діджиталізуємо важливі сфери життєдіяльності.

А також впроваджуємо електронне управління, цифровізацию діяльності, розвиток інформаційного суспільства та вихід на повний діджитал», - розповіли про свою діяльність в установі. Під час «CITY4CITY» учасники розглянуть такі теми: 1. Департамент цифрової трансформації: - створення першої в Україні повноцінної цифрової структури в органах місцевого самоврядування; - основні завдання департаменту; - «місто у смартфоні»; - переваги цифровізації для міста. 2.

Написання міської Програми цифрової трансформації: - що таке Програма цифрової трансформації? - з чого почати і що потрібно знати? 3. Створення Стратегії розвитку міста у діджитал-сфері: - що таке «Діджитал-стратегія»? - план досягнення цілей за допомогою цифрових інструментів. 4. Використання «rocket management» в управлінні містом: - що таке «rocket management»? - ідея створення нового способу управління проєктами у міському середовищі; - клієнтоорієнтованість у проєктах; - масштабування на різні структури міста; - принцип «together for better» у роботі з іншими структурами.

До заходу можуть приєднатися усі бажаючі. Як зазначили організатори, особливо він може бути корисним для представників державних та міських установ, CEO-компаній і громадських організацій. Потім десять учасників запросять до Харкова для знайомства з проєктами та командою «Офісу реформ Харкова». Зареєструватися можна тут.