Общество

Особисті дані людей на тумбах ОГОЛОШЕНЬ: у Рівному поширюють інформацію з банку? (ФОТО) - Это удивило всех

22:21 29 Январь Киев, Украина

Особисті дані людей на тумбах ОГОЛОШЕНЬ: у Рівному поширюють інформацію з банку? (ФОТО) Особисті дані людей на тумбах ОГОЛОШЕНЬ: у Рівному поширюють інформацію з банку? (ФОТО) Навіть важко уявити скільки приватної інформації на вулиці Tweet Сьогодні кореспондент Радіо Трек приніс в редакцію цікаві оголошення. Для пересічного рівнянина вони - не дивина, адже ними заклеєне все місто.

Однак на оголошеннях з іншого боку - персональні дані клієнтів.
Ці докази зняли з двох тумб для оголошень на проспекті Миру.

На них відскановані пенсійні посвідчення, ID-картки, внутрішній документ з банку про виплату зарплат приватному підприємству.   А також повні дані на чоловіка і, ймовірно, його поручителя. 
Радіо Трек звернувся до представника Приватбанку за поясненнями. Зокрема, як такі документи могли потрапити на щити для оголошень? Які ризики для клієнтів? Чи можуть "умілі люди" скористатися цією інформацією. Керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку Світлана Литвин повідомила, що не має доказів, що ці папери з Приватбанку. Виписка по картці - це довідка, яку клієнт сам може роздрукувати у Приват24. 
- Якщо ви користуєтеся Приват24 - можете перевірити, там є функція "Замовлення довідок".

Сформується довідка з реквізитами.   Пенсійне та ID-картка на чистих аркушах - логотипів банку там немає. До чого тут банк? 

Тим часом наш журналіст відвідав кредитну організацію, адреса якої вказана на оголошеннях. 
"Як могли на оголошеннях опинитися скановані особисті документи - не знаю", розповіла менеджерка. Відпрацьовані папери нам віддає банк (поки його назву не оприлюднюємо, адже немає його коментарів з цього приводу).