Общество

Піротехніки в Радомишльському районі знищили авіабомбу калібром 250 кг та мінометну міну (ФОТО) - Читать всем на rezonans

13:27 23 Май Киев, Украина

Піротехніки в Радомишльському районі знищили авіабомбу калібром 250 кг та мінометну міну (ФОТО) 22 травня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, один з яких був вагою близько 250 кг. Обидві знахідки виявлено на території Радомишльського району. Про це повідомила пресслужба ДСНС України у Житомирській області.  «Перший виклик надійшов із с. Негребівка.

Поблизу населеного пункту в лісі чоловік обстежував територію з метою пошуку залишків загиблих воїнів та артефактів часів Другої світової війни. Активіст відкопав верхівку підозрілого металевого предмету і коли зрозумів, що це може бути бомба – припинив усі роботі та викликав рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як фугасну авіаційну бомбу калібром 250 кг (ФАБ-250) часів минулих війн. Іншу небезпечну знахідку на території Радомишльського району виявлено поблизу с.