Общество

Побила сусідку лопатою: у справі розбирався суд - Экстренные новости

01:45 21 Февраль Киев, Украина

Побила сусідку лопатою: у справі розбирався суд Обвинувачена мусить сплатити штраф і моральну шкоду.Полонський районний суд ухвалив вирок пенсіонерці з Полонського району за побиття сусідки. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, жінку оштрафували. «Торік у вересні в селі Новоселиця жінка прийшла сваритися до сусідки через її курей, що гуляли в неї на подвір’ї. І у ході конфлікту кілька разів спочатку рукою, потім лопатою вдарила господиню, котра в цей час тримала малолітню доньку на руках.

Медики діагностували у потерпілої більше десятка крововиливів і саден, які за своїм характером відносяться до тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості», - йдеться у повідомленні. У суді обвинувачена вини не визнала, сказала, що сусідки не била, а от та її ображала і вдарила палкою. Однак ці слова були спростовані доказами. Потерпіла жінка також заявила у справі цивільний позов і просила стягнути з кривдниці 100 тисяч гривень моральної шкоди.

Суд визнав винну жінку в нанесені тяжких тілесних ушкоджень і призначив їй сплатити 850 гривень штрафу. А от щодо розміру моральної шкоди, то суд її зменшив до 8 тисяч гривень. Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції. .