Общество

Поліцейські розшукали 17-річного хлопця, який напередодні уночі тихцем покинув домівку, і подався подорожувати - Последние новости

17:16 13 Август Киев, Украина

Поліцейські розшукали 17-річного хлопця, який напередодні уночі тихцем покинув домівку, і подався подорожувати Увечері 12 серпня було встановлено місце перебування юного житомирянина, який напередодні уночі тихцем покинув домівку, і подався подорожувати. На щастя, з хлопцем нічого лихого не сталося. Нині з родиною працюють ювенальні поліцейські. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Про зникнення хлопця до Житомирського відділу поліції повідомила його мати. За словами жінки, син того вечора засидівся за комп’ютером допізна. Коли ж уранці батьки прокинулись, юнака вдома не було. Згодом з’ясувалось, що немає і його особистих документів, у т.ч.

закордонного паспорта. Натомість хлопець залишив рідним записку з проханням його не шукати. Самостійні пошуки не принесли результатів, а мобільник парубка був вимкнений. Правоохоронці встановили коло спілкування юнака.

А зважаючи на наявність у нього особистих документів, перевірили, чи не скористався він ними для виїзду за межі області. Дуже скоро з’ясувалось, що хлопець на своє ім’я придбав квиток на міжнародний рейс в іншу країну. Відтак, вочевидь, подався у подорож.  Орієнтування і відомості про розшук неповнолітнього поліцейські направили колегам з інших областей і прикордонникам.  Втім, у другій половині дня 17-річний мандрівник зі свого мобільника подзвонив таки матері, повідомивши, що з ним усе гаразд і він повертається маршруткою до Житомира. На автовокзалі обласного центру увечері його зустріли батьки та поліцейські.

«Під час спілкування з правоохоронцями юнак пояснив, що давно запланував здійснити самостійну подорож. Батькам про це не став говорити, бо вважав, що вони занадто зайняті своїми справами і їм це буде нецікаво», – йдеться у повідомленні.  Ювенальні поліцейські роз’яснили юнакові про ризики і негативні наслідки такої необдуманої поведінки. Батькам же наголосили на необхідності сумліннішого ставлення до обов’язків з виховання неповнолітньої дитини. .