Общество

Поліцейські Житомирщини затримали учасника банди нападників на ювелірні магазини (ФОТО) - Экстренные новости Украина

16:33 27 Февраль Киев, Украина

Поліцейські Житомирщини затримали учасника банди нападників на ювелірні магазини (ФОТО) 26 лютого в Олевському районі оперативники кримінальної поліції викрили місце переховування та затримали 45-річного жителя Миколаївської області, якого у травні 2018 року оголосили у міжнародний розшук херсонські поліцейські. Чоловік входив до складу бандитського угрупування, яке впродовж 2016-2018 років здійснювало розбійні напади на ювелірні магазини на території кількох регіонів України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. Викрити місце переховування розшукуваного оперативникам кримінальної поліції Олевського відділення ГУНП Житомирщини вдалося під час перевірки наявної інформації про підозрілого чоловіка в одному із сіл району.

За словами  начальника місцевого відділення поліції Ігоря Григоришина, це село не багатолюдне, лише у декількох будинках живуть люди. В одному із них, за зібраними правоохоронцями відомостями, кілька місяців тому оселився приїжджий чоловік нібито з Одещини. Проживав одинаком, зайвої уваги до себе не привертав. Однак поліцейські отримали відомості про те, що він може бути не тим, за кого себе видає.

Врешті під час перевірки і було остаточно ідентифіковано його особу.  «Чоловік використовував засоби конспірації, мав документи на чуже ім’я, змінив стиль життя та зовнішність. Однак усі ці легенди не допомогли йому. Під час звірки за відомчими базами ми встановили, що насправді це 45-річний житель Первомайська Миколаївської області, підозрюваний у причетності до низки тяжких злочинів, серед яких – розбійні напади у складі бандитського угруповання на ювелірні магазини на території кількох областей України. З травня 2018 року він перебував у міжнародному розшуку», – повідомив начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй.