Общество

Порошенко назвав завдання України на Мюнхенській конференції - Читать в rezonans.info

03:32 15 Февраль Киев, Украина

Порошенко назвав завдання України на Мюнхенській конференції Петро Порошенко в перший день Мюнхенської безпекової конференції провів низку важливих зустрічей із міжнародними партнерами Порошенко в Мюнхені обговорив із партнерами санкції проти Росії П'ятий президент України Петро Порошенко назвав головними завданнями представників України на Мюнхенській безпековій конференції захист українських інтересів і роботу зі збереження санкцій проти РФ. Про це Порошенко написав у Facebook. «Мета перебування нашої команди сьогодні на Мюнхенській безпековій конференції - захист інтересів України. Це дуже нелегка і кропітка робота: тримати Україну високо у порядку денному міжнародної спільноти.

І зараз ви можете побачити і порівняти з попередніми роками, наскільки менше згадується Україна у виступах ключових лідерів і під час двосторонніх зустрічей, і під час публічних заходів. Надважливе завдання - зробити все можливе, щоб зберегти санкції проти РФ аж до повного звільнення української землі. Ми говоримо як про Донбас, так і про Крим», - заявив Порошенко. П'ятий президент України також повідомив про зустрічі з низкою провідних світових політиків під час конференції.

«Під час Мюнхенської конференції ми мали велику кількість плідних переговорів. Ми зустрілися з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, мали емоційну розмову з Ненсі Пелосі - спікером Палати представників Конгресу США. Були зустрічі з прем’єром Болгарії Бойко Борисовим, а також з президентом Литви. Конструктивною була також зустріч з американською делегацією.