Общество

Працівники рівненського підприємства поїхали з протестом до Львова - Редакция rezonans.info

04:16 21 Январь Киев, Украина

Працівники рівненського підприємства поїхали з протестом до Львова Працівники рівненського підприємства поїхали з протестом до Львова До Держприкордонслужби Tweet Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi) опинився у неприємній ситуації. Власник підприємства Олег Червонюк у своєму facebook розповів, що запрошених із Туреччини фахівців не пропустили на кордоні. Мовляв, «незрозуміла мета візиту». Хоча їх дуже чекають у Рівному і зокрема на підприємстві.

Олег Червонюк пояснює:

Суть у тому, що четверо фахівців із Туреччини, офіційно запрошених Рівненським льонокомбінатом (ТМ Goldi) для навчання працівників роботі на новому обладнанні, також наша компанія придбала їм квитки, були затримані у львівському аеропорту, їх утримували (12!) годин — без перекладача, пояснень, змусивши підписувати сформовані українською мовою документи, яких вони не могли прочитати, звісно.   Усе скидалося на те, що просто чекали хабаря.   А не отримавши, бюджетним коштом відправили назад до Туреччини — це 35 тисяч гривень. Багато це чи мало — хай скажуть учитель, лікар чи пенсіонер, яким платять із бюджету.

Отож колектив Рівненського льонокомбінату (ТОВ Т-Стиль, ТМ Goldi) збирається влаштувати акцію протесту біля Львівського аеропорту і Західного управління Держприкордонслужби у Львові.
"Думаю, тисяча протестувальників на території аеропорту, які зустрічатимуть європейських гостей із плакатами "Stop Ukrainian Corruption!" змусять владу звернути увагу на цю проблему, а також звільнити капітана Ольгу Кардаш із Держприкордонслужби з причини службової невідповідності", - зауважив Олег Червонюк.
Керівник льонокомбінату зазначає, що особливо цинічним виглядає формулювання рішення: "незрозумілість мети візиту".
Тож сьогодні десятки автобусів із працівниками Рівненського Льонокомбінату вирушили до Львова пікетувати Західне управління Держприкордонслужби.