Общество

Причиною вбивства, семи людей в Попільнянському районі, міг стати побутовий конфлікт між чоловіками (ВІДЕО) - Экстренные новости

13:27 23 Май Киев, Украина

Причиною вбивства, семи людей в Попільнянському районі, міг стати побутовий конфлікт між чоловіками (ВІДЕО) Правоохоронці проводять ряд слідчих дій, зокрема огляд місця події, та встановлюють мотив вбивства. Попередньо встановлено, що усі восьмеро чоловіків приїхали до ставка на відпочинок у ніч із 20 на 21 травня. З орендарем вони були знайомі раніше і підтримували дружні стосунки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

«За інформацією, яку ми маємо від чоловіка, який вижив, 8 товаришів, які дружили з власником ставка впродовж 10 років. Приїхали щоб порибалити. Зараз перевіряються всі версії, проте слідство схильне вважати по обставинах які є та показах все вказує на те, що це побутовий конфлікт. З власником ставу та особою, що вижила проводяться слідчі дії.

Огляд проводять судмедексперти на предмет наявності тілесних ушкоджень, проводяться слідчі дії по змиву з одягу та тіла на предмет наявності порохових газів, також наявність алкоголю та наркотичних речовин в організмі. Вилучено мисливську рушницю 16 калібру, яка належить власнику става. Підозрюваний не чинив опору, зателефонував працівникам управління внутрішньої безпеки Житомирської області, які прибули на місце. Також про подію повідомив і чоловік, який врятувався вже із помешкання селянина, який його впустив.

На місці вилучили 5 одиниць зброї. Вона перевірена та належить учасникам події на законних підставах», – повідомив начальник ГУНП в Житомирській області Сергій Крупєй. Нагадаємо масове вбивство на Житомирщині: ЗМІ розкрили деталі зухвалого злочину та імена жертв. .