Общество

“Сервісресурс” у Сумах запровадив нанотехнології сорторування сміття? (ВІДЕО) - СМИ rezonans

22:30 30 Июнь Киев, Украина

“Сервісресурс” у Сумах запровадив нанотехнології сорторування сміття? (ВІДЕО) Сумчанин Віталій Ващенко зафільмував, як “Сервісресурс” сортує і збирає сміття.

“Сервисресур внедрил нанотехнологии в сортировке мусора. Этапы сортировки: 1- угостить гостя; 2- выгрести всё и выбрать искомое; 3- затолкать всё обратно. Работы проводятся без перчаток, в основном при помощи ног.

Результат смотрите на видео, снятом на Ивана Сирка напротив детской поликлиники”, – пише користувач Фейсбук та жартує, що після побаченого країні не страшний жоден коронавірус.

Майже місяць тому у Сумах пройшов конкурс із визначення виконавців комунальної послуги із вивезення твердих побутових відходів. В результаті перші два лоти комісія віддала Сервісресурсу (до цього компанія обслуговувала лише територію одного лоту), у боротьбі за третій та четвертий лоти перемога дісталася ТОВ “А-МУССОН” (в попередні роки компанія обслуговувала три лоти з чотирьох). Сумчани невдоволені роботою “Сервісресурсу” і вже навіть страйкували на головній площі міста з вимогою повернути на їх територію ТОВ “А-Муссон”. Втім, це ні до чого не призвело і Суми продовжують потопати у смітті.  .