Общество

Шмигаль пояснив, що означає режим надзвичайної ситуації в Україні - Спец. Материалы

04:36 26 Март Киев, Украина

Шмигаль пояснив, що означає режим надзвичайної ситуації в Україні Прем'єр-міністр Денис Шмигаль Надзвичайна ситуація збільшує обов’язки щодо подолання епідемії коронавірусу. Введення надзвичайної ситуації в Україні не порушувати конституційні права громадян і не «поставить хрест» на економіці. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, надзвичайна ситуація збільшує обов’язки щодо подолання епідемії коронавірусу.

«Надзвичайна ситуація — це не надзвичайний стан. Вона не порушує конституційні права і не ставить хрест на економіці. Насамперед, це про збільшення наших з вами спільних обов’язків для подолання епідемії», — заявив Шмигаль. Як повідомлялося, 25 березня уряд увів режим надзвичайної ситуації на всю територію України.

Згідно з рішенням уряду, режим надзвичайної ситуації вводиться на 30 днів. Крім того, на 30 днів по всій країні продовжується карантин. За словами прем'єрміністра, режим надзвичайної ситуації можуть припинити раніше терміну на окремому засіданні уряду, якщо ситуацію з поширенням коронавірусу буде подолано. .