Общество

Щоб не крали: Гончарук пояснив високі зарплати міністрів - Выбор редакции rezonans

03:01 15 Январь Киев, Украина

Щоб не крали: Гончарук пояснив високі зарплати міністрів Прем'єр Олексій Гончарук просить не спекулювати на цифрах Фото: facebook.com/PMHoncharuk Прем'єр вважає, що високі зарплати в Кабміні необхідні для того, щоб у чиновників не було спокуси красти Прем'єр-міністр Олексій Гончарук пояснив високі зарплати деяких міністрів, про які напередодні написали багато українських ЗМІ.ї Про це йдеться в Telegram-каналі глави уряду. З його слів, багато років в Україні чиновники офіційно отримували по кілька тисяч гривень зарплати, в той час коли дохід від тіньових схем становив мільйони доларів. Новий уряд має намір працювати прозоро, для чого чиновникам необхідно отримувати гідну оплату праці, вважає глава Кабміну. «Це - невід'ємна складова подолання корупції у владі.

Наша принципова позиція - в уряду не буде корупціонерів і схем. Припинивши схематоз і зробивши міністрам білі високі зарплати, ми долаємо корупційну практику у владі», - йдеться в прес-службі Гончарука. Також прем'єр попросив не «спекулювати цифрами», а розібратися до кінця. «У деяких випадках міністри в грудні отримали із затримкою виплати за кілька місяців.

Представники Кабінету Міністрів нададуть деталізацію з поясненнями», - заявив він. «Держслужбовці всіх рівнів повинні отримувати гідну зарплату, щоб у них не було спокуси зловживати своїм службовим становищем, крім цього вони повинні завжди пам'ятати про невідворотність покарання за посадові зловживання - тільки так влада буде працювати ефективно», - підсумував Гончарук. Нагадаємо, заробітна плата міністра закордонних справ Вадима Пристайка за грудень склала 234 тис. гривень, в той час як за листопад він заробив 68,2 тис.

гривень. Зарплата його заступників складає від 45,5 тис. до 96 тис. гривень, державного секретаря міністерства - 128 тис.