Общество

Схожий на корону. Вчені показали, як новий вірус виглядає під мікроскопом - Горячие новости

19:10 14 Февраль Киев, Украина

Схожий на корону. Вчені показали, як новий вірус виглядає під мікроскопом Коронавірус розгледіли у мікроскоп  На одному зі знімків можна побачити шипи на поверхні вірусу, через які його і прозвали коронавірусом, від слова корона (corona) Національний інститут алергії та інфекційних захворювань США, який знаходиться в американському штаті Меріленд, опублікував зображення нового коронавірусу з Китаю, який отримав у Всесвітній організації охорони здоров'я назва Covid-19. Про це повідомляє Flickr. Так, фото вдалося отримати на скануючому і просвічуючому електронному мікроскопі. Через зразок пропустили пучок електронів.

Після цього пучок збільшують за допомогою магнітних лінз і реєструють на CCD-матриці. Знімки розфарбовують в спеціальній програмі, так як при такій техніці зйомки він позбавлений барб. Також наголошується, що візуально Covid-19 практично не відрізняється від збудників атипової пневмонії коронавирусов SARS і MERS. Однак на одному зі знімків можна побачити шипи на поверхні вірусу, через які його і прозвали коронавірусом, від слова корона.

Нагадаємо, кількість жертв коронавірусу в Китаї зросла до 1383 осіб. Кількість підтверджених випадків захворювання інфекцією в країні зросла до 63 851 людини. Крім того, захворіли й українці. За даними ВООЗ, заразитися коронавірусом нового типу при несприятливому сценарії можуть до двох третин населення Землі. Тим часом у Гонконзі виявили новий шлях поширення коронавірусу.  На днях ВООЗ відправила в Китай групу експертів через епідемію коронавірусу.