Общество

Скабєєва в захваті. Кравчук виступив на росТБ із заявою щодо протестів у Нових Санжарах (відео) - Горячие новости

20:09 22 Февраль Киев, Украина

Скабєєва в захваті. Кравчук виступив на росТБ із заявою щодо протестів у Нових Санжарах (відео) Ухвалюються закони, які дозволяють одружуватися людям однієї статі – Кравчук Скріншот відео Безглузду теорію він озвучив під час прямого включення в студії телеканалу «Росія 1» Перший президент України Леонід Кравчук відзначився новою заявою на російському пропагандистському телебаченні. Так, він побачив зв’язок між протестами в Нових Санжарах і дозволом одностатевих шлюбів в деяких куточках світу. Безглузду теорію він озвучив під час прямого включення відеозв’язком в студії передачі «60 хвилин» телеканалу «Росія 1». «Я думаю, що це непорозуміння в принципі якесь.

Я не очікував від українських громадян, що вони здатні на такі нелюдські, антигуманні дії. Я був просто ошелешений... Я думаю, що щось трапилося з людством. Одним цим не можна оцінювати все.

Це буде така примітивна оцінка. Я беру в цілому: сьогоднішнє життя, протистояння, боротьба, ухвалюються закони, які не відповідають гуманізму, хтось ухвалює закони, які дозволяють одружуватися людям однієї статі», – сказав Кравчук. Після цього пропагандисти почали жартувати над першим президентом України і питати у нього, чи приймуть таку Україну в Євросоюз. Він, в свою чергу, відповів, що приймуть, якщо вона вирішить інші проблеми.