Общество

Смертельний коронавірус: для українців з Уханя готують чотири об'єкти - Последние новости

03:31 15 Февраль Киев, Украина

Смертельний коронавірус: для українців з Уханя готують чотири об'єкти Евакуйованих із Китаю громадян України розмістять у декількох об'єктах, де вони проведуть період карантину Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна готує три-чотири об'єкти для розміщення українців, яких 18 лютого евакуюють з Уханя в Китаї, де знаходиться епіцентр поширення коронавірусу. Про це він сказав в ефірі програми ток-шоу «Свобода слова» Савіка Шустера на телеканалі «Україна». «Звичайно, ми робимо все, щоб усі громадяни України були в безпеці. Тому ми проведемо евакуацію, як тільки всіх необхідних заходів безпеки буде вжито.

Наступного тижня це відбудеться», - сказав Гончарук. Прем'єр підкреслив, що зараз коронавірусу 2019-nCoV немає на території України. «Ми зараз вживаємо усіх заходів, щоб вірус не був завезений на територію України. Станом на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку такого захворювання.

Сподіваємося, що в найближчі тижні і місяці цього не станеться», - резюмував Гончарук. Нагадаємо, Національний інститут алергії та інфекційних захворювань США, який знаходиться в американському штаті Меріленд, опублікував зображення нового коронавірусу з Китаю, який отримав у Всесвітній організації охорони здоров'я назва Covid-19.  За останніми даними кількість жертв коронавірусу в Китаї зросла до 1383 осіб. Кількість підтверджених випадків захворювання інфекцією в країні зросла до 63 851 людини. Крім того, захворіли й українці. За даними ВООЗ, заразитися коронавірусом нового типу при несприятливому сценарії можуть до двох третин населення Землі.