Общество

Справа Кожари: суд оголосив перерву до завтра - Это удивило всех

19:27 26 Март Киев, Украина

Справа Кожари: суд оголосив перерву до завтра Ексглава МЗС України Леонід Кожара Адвокатам Кожари дали час на ознайомлення з результатами експертиз Шевченківський районний суд Києва оголосив перерву до 27 березня у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу колишньому міністру закордонних справ України Леоніду Кожарі, якого затримали за підозрою у вбивстві. «Суд ухвалив оголосити перерву до завтра о 11:30. Надати можливість стороні захисту ознайомитися з експертизами...», — сказав суддя. Прокуратура наполягатиме на триманні під вартою без можливості внесення застави для колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, якого затримали за підозрою у вбивстві.

Зазначимо. що під час судового засідання захист ексміністра заявив, що дружина Кожари зізналася у випадковому вбивстві. Нагадаємо, колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожару затримали за підозрою у вбивстві. Нагадаємо, в будинку колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожари, розташованому в селі Чайки Київської області, 21 лютого виявили труп із вогнепальним пораненням.  За інформацією ЗМІ, загиблим виявився колишній голова правління телеканалу «Інтер».

Головою правління Старицький був лише у 2006 році. Відомо, що Кожара та підприємець Сергій Старицький під час надзвичайної події перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння. Згодом смерть Старицького у будинку колишнього міністра закордонних справ України Леоніда Кожари перекваліфіковано з самогубства на умисне вбивство. .