Общество

США звинуватили президента Венесуели у наркоторгівлі - СМИ rezonans.info

01:11 27 Март Киев, Украина

США звинуватили президента Венесуели у наркоторгівлі США пред'явили Мадуро звинувачення в наркоторгівлі Фото: AFP Звинувачення проти Мадуро загрожує йому позбавленням волі щонайменше на 50 років Влада Сполучених Штатів пред'явили звинувачення президенту Венесуели Ніколасу Мадуро і чотирнадцяти його соратникам у контрабанді наркотиків. Про це повідомляє Bloomberg. Генеральний прокурор США Вільям Барр оголосив звинувачення 26 березня, вказавши, що Мадуро і його спільники діяли у змові з ліворадикальним угрупованням «Революційні збройні сили Колумбії (FARC), «щоб затопити Сполучені Штати кокаїном». Крім Мадуро, обвинувачення у США висунуто головному судді Венесуели і трьом іншим високопосадовцям.

Щодо підтримуваного Росією Ніколаса Мадуро США раніше ввели санкції. Вашингтон вже давно стверджує, що Мадуро стоїть на чолі жортокого і корумпованого режиму у Венесуелі. Сам Мадуро будь-які звинувачення відкидає. Сполучені Штати і десятки інших країн підтримують лідера опозиції Хуана Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим президентом в 2019 році.

Раніше ЗМІ повідомили, що президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив про можливість перегляду відносин зі США за умови взаємної поваги між урядами країн. Також  Мадуро заявив про відмову Венесуели від католицизму. Венесуела переживає гостру соціально-економічну кризу. Гіперінфляція, девальвація національної валюти, дефіцит товарів першої необхідності, брак ліків призвели до того, що громадяни цієї держави масово залишають країну.