Общество

Тернополяни матимуть більше завдань на ЗНО з деяких предметів - Спец проект rezonans

19:53 08 Ноябрь Киев, Украина

Тернополяни матимуть більше завдань на ЗНО з деяких предметів Структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань з деяких предметів зазнали змін  у порівнянні із 2019 роком. Тож тернополяни повинні бути готовими виконати більше завдань із математики та біології.  У той же час обсяг тестів із географії зменшили. Інші предмети поки не зазнали змін, повідомляє osvita.ua.

Зокрема, кількість завдань тесту з математики збільшено з 33 до 35. Тест з біології у 2020 році міститиме 50 завдань замість 48, при цьому час на виконання тесту збільшать із 120 до 150 хвилин. Кількість завдань тесту з географії зменшать з 56 до 54. Щодо англійської мови письмове завдання поки вказано як комунікативна ситуація.

Це може бути лист або есе. Минулих років завданням давали написати лист другу. Тож цьогоріч його можуть змінити. Обсяг слів – мінімум 100, але краще орієнтуватись на 160-200 слів.

Характеристики тестів затвердив Український центр оцінювання якості освіти. Тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році будуть укладатись за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки. У 2020 році основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня і триватиме до 15 червня. Фото з відкритих джерел Розповсюдити цю статтю у Share on FacebookShare on Twitter .