Общество

Тільки не хліб! Охочих просять годувати зграю лебедів на водоймі неподалік Рівного (ФОТО/ВІДЕО) - Спец проект rezonans

16:31 15 Декабрь Киев, Украина

Тільки не хліб! Охочих просять годувати зграю лебедів на водоймі неподалік Рівного (ФОТО/ВІДЕО) Тільки не хліб! Охочих просять годувати зграю лебедів на водоймі неподалік Рівного (ФОТО/ВІДЕО) Орнітологи порадили чим Tweet Фото Сергія Делідона Мешканець Зорі Сергій Делідон у соцмережах розповів про зграю лебедів у селі Мочулки. Це за 36 км від Рівного, за Клеванем. Напередодні Сергій Делідон попросив свої друзів у Фейсбуці про послугу:

 - Сьогодні отримав фото і відео від друзів, що були в с.Мочулки.   Там на водоймі цьогоріч будуть зимувати лебеді.

  Друзі мають прохання до тих, хто буде проїжджати поруч – при можливості підгодовуйте їх в цей період.   Буду дуже вдячний всім небайдужим, хто долучиться. Прошу репосту.

Мешканці Мочулок кажуть, що на цій водоймі щороку зимують лебеді.

Місцеві їх годують. А тим часом орнітологи нагадали, що хлібом годувати пернатих – не можна.

Лебеді охоче їдять зерно, овес, кукурудзу, терті овочі та розмочене у воді сіно.
А ще фахівці кажуть, що лебеді можуть залишатись у зимній водоймі, бо звикають до годівлі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4     КОМЕНТАРІ 0 КОМЕНТУВАТИ ВІДЕО Режисер «Гострих козирків» зняв кліп для ексвокаліста «Oasis» 15 грудня Положинському «диван замінив Мілан» (ВІДЕО) 14 грудня РАДІО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ Оголошення Техпаспорт Аudi A6 Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за... Загублено ключі Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...