Общество

У Білорусі завершилися парламентські вибори - СМИ rezonans

21:37 17 Ноябрь Киев, Украина

У Білорусі завершилися парламентські вибори За попередніми даними у голосуванні взяли участь більше 70% громадян Білорусі Попередні підсумки голосування стануть відомі вночі. У Білорусі завершилося голосування щодо виборів в палату представників. Про це повідомляє агентство БелТА. Передбачається, що попередні підсумки голосування стануть відомі вночі.

Коментуючи хід виборів, голова ЦВК країни Лідія Єрмошина повідомила, що за попередніми даними у голосуванні взяли участь більше 70% громадян. Голосування було визнано таким, що відбувся практично у всіх виборчих округах, за винятком центру Гродно. Найвища явка була зафіксована у Могилевській області (понад 77%). Найменше жителів на дільниці для голосування прийшли в Мінську (58,76%).

Понад 35% проголосували достроково. Нагадаємо, сьогодні в Білорусі проходили вибори депутатів Палати представників Національних зборів VII скликання. За даними білоруської ЦВК, на 110 місць в Палаті представників Національних зборів претендує 513 кандидатів від 12 партій і декількох громадських рухів. Президент Білорусі Олександр Лукашенко після голосування на парламентських виборах заявив журналістам, що має намір балотуватися на пост президента країни у 2020 і 2025 роках.