Общество

У Хмельницькому оголосили конкурс на посади директорів трьох шкіл - Экстренные новости

21:58 10 Август Киев, Украина

У Хмельницькому оголосили конкурс на посади директорів трьох шкіл На крісла керівників претендують 11 осіб.Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради оголосив конкурс на посади директорів трьох навчальних закладів міста. Керівників шукають у НВК № 4, НВО №28 та СЗОШ №19. «Конкурс по 4-ій та 28-ій школі вже відбувався, однак кандидати були відхилені конкурсною комісією. Тому ми були змушені провести повторний відбір.

Щодо 19-ої школи, то контракт чинного директора закінчується 10 вересня, тому, згідно з процедурою, ми теж оголосили конкурс на цю посаду», - розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст. Завтра, 11 серпня, відбудеться перше засідання комісії, на якій буде розглянуто документи претендентів на участь у конкурсі. Відомо, що на крісло керівника НВК № 4 та СЗОШ №19 претендує по чотири особи. За посаду директора НВО № 28 «боротимуться» три претенденти.

«Після конкурсного відбору, який складається з трьох етапів, ми знатимемо прізвища переможців. Сподіваюся, що до початку навчального року, усі школи міста матимуть своїх керівників», - каже Надія Балабуст. Нагадаємо, цього року у 25 директорів шкіл Хмельницького закінчилися контракти. Другого липня конкурсна комісія визначила сімох керівників.

Третього липня, слухання претендентів продовжилися і було обрано ще вісім очільників. Восьмого липня стали відомо імена ще восьми керівників. Виступи претендентів на посаду керівника НВО №28 та НВК №4 заслухала комісія, однак відхиливши кандидатури, визнала конкурс таким, що не відбувся. .