Общество

У Хмельницькому попрощалися з заслуженим журналістом України Анатолієм Трачуком - Экстренные новости

19:15 01 Август Киев, Украина

У Хмельницькому попрощалися з заслуженим журналістом України Анатолієм Трачуком Поховали відомого хмельничанина на кладовищі у Шаровечці.Сьогодні, 1 серпня, у Хмельницькому провели в останню путь заслуженого журналіста України, одного із засновників обласної телерадіокомпанії і першого її директора (1991-2008 роки) Анатолія Яковича Трачука. Він помер на 79 році життя від хвороби, з якою боровся пів року та не зміг подолати. Попрощатися з ним і провести у вічність до будинку ритуальних послуг сьогодні прийшли його родичі, товариші і колеги. Про це йдеться у сюжеті «UA: ПОДІЛЛЯ».

За словами його близьких, в Анатолія Трачука було ще багато планів. В останні роки свого життя він писав книгу про видатних людей краю та планував її видати. Колеги запам’ятали Анаолія Трачука енергійним, мудрим, з міцним здоров’ям та гарним почуттям гумору. Підписатися на канал "Є" в Youtube Анатолія Яковича називали батьком хмельницького телебачення.

На початку 90-их мало хто вірив, що у невеликому Хмельницькому може з’явитися свій мовник. Але Анатолій Трачук цього домігся. Як згадує перший заступник генерального директора ХОДТРК «Поділля-центр» (2004-2010 рр) Павло Хорошенюк у сюжеті ТРК «Місто», Анатолій Якович був професійним теле- і радіожурналістом. «Те завзяття, те бажання, яке він хотів проявити, щоб створити телебачення – воно на ньому й трималося.

Тому що він працював заради того, щоб в області було телебачення. Він докладав усі свої сили, знайомства, ходив по владних кабінетах, він все пробивав, що це зробити», - говорить Павло Хорошенюк. «Він не був простим. Це була людина, яка жила, і жила вона телебаченням.

А життя телебачення з 1991 року було доволі непростим. Тому, що в ті часи створювати щось було дуже і дуже не просто. Але він це зробив», - сказав про Анатолія Трачука режисер ХОДТРК (1996-2003 рр), директор МКП «МТРК Місто» Микола Крентовський. Згадав про спільну роботу з Анатолієм Трачуком і диктор обласного радіо (1983-2003 рр) Микола Гула: «Він віддавався повністю роботі.

З ним було працювати дуже приємно. Компетентна людина, грамотний спеціаліст. Це пояснюється тим, що він пройшов весь шлях від журналіста, потім редактора радіо, і дійшов до керівника великої компанії «Поділля-центр». Підписатися на канал "Є" в Youtube .