Общество

У Кам’янці-Подільському пройшли міжобласні змагання з бадмінтону - Выбор редакции rezonans

12:47 02 Август Киев, Украина

У Кам’янці-Подільському пройшли міжобласні змагання з бадмінтону Між собою змагалися кілька десятків учасників у семи категоріях.Впродовж кількох днів у Кам’янці-Подільському тривали міжобласні змагання з бадмінтону, участь в яких взяло кілька десятків учасників з різних міст України. Змагання проходили в рамках спортивно-інтелектуального фестивалю «Dimboy Fest». За словами організатора «Dimboy Fest» Дмитра Бойка, турнір з бадмінтону проходив впродовж 25-26 липня на базі місцевого фізично-оздоровчого комплексу, який має шість кортів призначених для подібних видів спорту. Загалом учать у змаганнях взяли 29 людей, які завітали на фестиваль з Києва, Дніпра, Хмельницького, Дунаївців і Хотина.

Звісно, долучилися й місцеві жителі. «На змаганнях з бадмінтону було представлено сім категорій. Перемогу виборювали за віковим параметром і рівнем майстерності. Також враховувався гандикап різниці у віці з відповідною форою для ветеранів 10:0», — зазначив Дмитро Бойко.

Переможні місця у категорії «Діти до 14 років» посіли учні шкіл Кам’янця-Подільського : Марія Тихун (НВК №9), Ліза Давидова (НВК №9) та Діана Давидова (НВК №9). Аналогічна ситуація спостерігається у категорії «Юнаки до 17 років». У ній переможні місця здобули Богдан Прокудін (гімназія, випускник), Володимир Лях (гімназія) і Володимир Хворостовський (НВК №17). У категорії «Жінки С1» (початківці, що грають до трьох років) переможні місця посіли Ольга Пелих (Кам’янець-Подільський), Юлія Малявкіна (Київ-Дніпро) й Ольга Луців (Хотин).

А серед чоловіків-початківців, які грають до трьох років, — Григорій Свірідов (Дунаївці), Валерій Логін (Кам’янець-Подільський) і Дмитро Федоришен (Кам’янець-Подільський). У категорії «Чоловіки С2» (початківці, які грають три роки й більше) переможні сходинки зайняли Дмитро Бойко (Кам’янець-Подільський), Андрій Левицький (Кам’янець-Подільський) та Олег Малявкін (Київ-Дніпро). Серед гравців 50 років і старше перше та друге місце вибороли Григорій Свірідов (Дунаївці) та Володимир Рева (Кам’янець-Подільський). Також на турнірі з бадмінтону змагалися пари та змішані пари.