Общество

У Конотопі під час конфлікту поліцейський отримав опіки очей зеленкою - Выбор редакции rezonans

14:35 12 Август Киев, Украина

У Конотопі під час конфлікту поліцейський отримав опіки очей зеленкою Подія сталася учора в місті Конотоп. Під час несанкціонованого зібрання поблизу приміщення місцевої міграційної служби кілька радикально налаштованих молодих людей вчинили конфлікт з переселенцями з окупованих територій. За словами активістів, у них наявна інформація про те, що двоє переселенців, у минулому сповідували, на їх думку, сепаратистські погляди. Останні мали оформити паспорти громадянина України у зв‘язку з вклеюванням фотокарток відповідного віку.

В ході сварки один з молодиків бризнув в обличчя переселенця зеленкою, і частина рідини потрапила в очі дільничному офіцеру поліції. В результаті правоохоронець отримав хімічні опіки очей, з якими був госпіталізований до місцевої лікарні. Дії зловмисника слідчі кваліфікували як спричинення тілесних ушкоджень і відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст.

125 Кримінального кодексу України. Особи учасників конфлікту встановлюються. Слідчі дії, в ході яких будуть об‘єктивно, повно та неупереджено встановлені всі причини та обставини події, тривають. .