Общество

У Конотопі випадковий перехожий помітив, як горить будинок - Спец. Материалы

20:04 11 Февраль Киев, Украина

У Конотопі випадковий перехожий помітив, як горить будинок 10 лютого о 16:08 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про загоряння в будинку на двох господарів в 5-му пров. Ніжинської у Конотопі. Про пожежу повідомив випадковий перехожий, який побачив дим та полум’я з-під покрівлі будівлі. На місце події було направлено черговий караул 12-ї державної пожежно- рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю на площі до 12 кв.м. та перекриття на площі до 4 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будинку та поруч розташовані господарчу споруду і літню кухню.

О 16:40 загоряння локалізували, а о 17:00 – витративши на гасіння майже 6 тонн води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За попередніми висновками фахівців, причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. .