Общество

У Львові чоловік вимагав гроші за телефон - Читать всем на UNP

15:02 29 Май Киев, Украина

У Львові чоловік вимагав гроші за телефон - Читать всем на UNP Тричі судимий хотів отримати гроші за телефон, який він буцімто знайшов у тролейбусі. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області. Учора вночі патрульні отримали виклик на вулицю Городоцьку, де їх чекав заявник, в якого викрали мобільний телефон. Інспектори прибули на місце та зустрілися з потерпілим.

Чоловік розповів, що в тролейбусі він виявив відсутність мобільного телефону IPhone, і після цього до нього звернувся невідомий чоловік та повідомив, що знає, як його повернути за винагороду. Вони домовилися про зустріч на перехресті вулиць Городоцька-Кульпарківська. Патрульні поїхали разом з заявником та заховалися неподалік, щоб бачити все, що відбувається. Через декілька хвилин до чоловіка підійшов невідомий з телефоном в руках.

Тоді з автомобіля вийшли інспектори та представилися працівниками поліції. Чоловік, який приніс телефон, почав виправдовуватися, що знайшов його в тролейбусі. Особу встановили в базі даних, ним виявився вже тричі судимий 23-річний львів’янин. Його передали слідчим Франківського відділу поліції для встановлення всіх обставин справи.

Трижды судимый хотел получить деньги за телефон, который он якобы нашел в троллейбусе. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области. Вчера ночью патрульные получили вызов на улицу Городоцкую, где их ждал заявитель, у которого украли мобильный телефон. Инспекторы прибыли на место и встретились с пострадавшим.

Мужчина рассказал, что в троллейбусе он обнаружил отсутствие мобильного телефона IPhone, и после этого к нему обратился неизвестный и сообщил, что знает, как его вернуть за вознаграждение. Они договорились о встрече на перекрестке улиц Городоцкая-Кульпарковская. Патрульные поехали вместе с заявителем и спрятались неподалеку, чтобы видеть все, что происходит. Через несколько минут к мужчине подошел неизвестный с телефоном в руках.

Тогда из автомобиля вышли инспекторы и представились работниками полиции. Человек, который принес телефон, начал оправдываться, что нашел его в троллейбусе. Личность установили в базе данных, им оказался уже трижды судимый 23-летний львовянин. Его передали следователям Франковского отдела полиции для установления всех обстоятельств дела.