Общество

У Львові згорів Mercedes (фото) - СМИ rezonans

14:14 03 Декабрь Киев, Украина

У Львові згорів Mercedes (фото) У Львові вночі вогнеборці ліквідовували пожежу в автомобілях, Mercedes-Benz згорів повністю, сусідній Renault Megane пошкоджено. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Львівській області. 3 грудня о 03:03 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові на вул.

Гулак-Артемовського, 7. Пожежа виникла в припаркованому автомобілі Mercedes-Benz. На момент прибуття пожежно-рятувального відділення до місця виклику, автівка вже була охоплена вогнем. Вогнеборцям вдалось запобігли подальшому поширенню пожежі й врятували від згорання поруч припарковані автомобілі.

Пожежу локалізовано о 03:18, ліквідовано о 03:22. Вогнем знищено автомобіль Mercedes-Benz та пошкоджено сусідній автомобіль Renault Megane. Обставини та причина виникнення займання встановлюється. Постраждалих та травмованих внаслідок пожежі немає.

До ліквідації пожежі залучили 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки. Во Львове ночью пожарные ликвидировали пожар в автомобілях, Mercedes-Benz сгорел полностью, соседний Renault Megane поврежден. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС Украины во Львовской области. 3 декабря в 3:03 в Службу спасения "101" поступило сообщение о пожаре в г.

Львове на ул. Гулак-Артемовского, 7. Пожар возник в припаркованном автомобиле Mercedes-Benz. На момент прибытия пожарно-спасательного отделения к месту вызова, машина уже была охвачена огнем.

Пожарным удалось предотвратили дальнейшее распространение пожара и спасли от сгорания рядом припаркованные автомобили. Пожар локализован в 3:18, ликвидирован в 3:22. Огнем уничтожен автомобиль Mercedes-Benz и поврежден соседний автомобиль Renault Megane. Обстоятельства и причина возникновения возгорания устанавливается.