Общество

У прифронтовому Бахмуті виявили коронавірус - Выбор редакции rezonans

01:11 27 Март Киев, Украина

У прифронтовому Бахмуті виявили коронавірус Коронавірус виявили у прифронтовому Бахмуті на Донеччині У Бахмуті на коронавірус захворіла 55-річна жінка Жінка з міста Бахмут стала другою жителькою Донеччини, яка захворіла на COVID-19. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. «Другий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус на Донеччині. Цього разу – у 55-річної жительки Бахмута.

Перший підтверджений випадок, нагадаю, був виявлений у Маріуполі 18 березня», – написав Кириленко. Раніше 26 березня в облдержадміністрації повідомили, що інфікований житель Маріуполя почуває себе задовільно. За даними МОЗ, станом на 22:00 26 березня в Україні зафіксовано 196 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 5 летальних, 1 пацієнт одужав.

Нагадаємо, у світі коронавірусом захворіли понад 500 тисяч осіб, більше 23 тисяч померли. Наразі хворіє 364 тисяч пацієнтів, з яких понад 18 тисяч перебувають у важкому стані. Наголошується, що коронавірус зафіксований у 198 країнах і територіях по всьому світу. Зазначимо, що число померлих в результаті спалаху коронавірусу в Італії досягло 8165 осіб.

Лише за останню добу в країні померли 662 людини. За даними Агентства цивільного захисту, загальна кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом в Італії зросла до 80 539. Із тих, хто був спочатку інфікований 10 361 людина повністю одужала, а в реанімації знаходиться 3612 осіб. Також зазначимо, що кількість хворих на коронавірус у Києві зросла до 47 осіб.