Общество

У Рівному шукають директора у центр «Особлива дитина» (РОБОТА) - Читать в rezonans.info

13:34 23 Январь Киев, Украина

У Рівному шукають директора у центр «Особлива дитина» (РОБОТА) У Рівному шукають директора у центр «Особлива дитина» (РОБОТА) Документи від охочих приймають до 21 лютого Tweet Управління освіти у Рівному оголосило про конкурс на заміщення посади директора Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина». Заклад працює на вулиці Гурія Бухала, 3

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 24 січня по 21 лютого 2020 року
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на вакантну посаду директора: громадянство України; вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста); педагогічний стаж роботи не менше трьох років; організаторські здібності, фізичний і психічний стан який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Впродовж 2019 року фонд оплати праці (оклад, в тому числі доплата, премія, надбавка) на цій посаді становив 125 279 гривень.
Конкурсний відбір здійснюється за результатами:   письмового іспиту з перевірки на знання законодавства України, професійної компетентності; публічної, відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку Закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, в тому числі, членів конкурсної комісії з правом дорадчого голосу, щодо проведення презентації.

Документи: заява про участь у конкурсі; мотиваційний лист (довільна форма); згода на обробку персональних даних; особовий листок з обліку кадрів, фото 3х4; копія військового квитка/тимчасового посвідчення; автобіографія, резюме (за вибором); копія паспорта громадянина України (усі записи, відмітки); копії документів про освіту; копія трудової книжки (усі записи); довідка про відсутність судимості на момент подання документів (ПОВНА*); медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма №122-2/о). Оригінали документів мати при собі. Документи подаються особисто у відділ кадрів Управління освіти Виконавчого комітету Рівненської міської ради, за адресою: м. Рівне, вул.