Общество

У Сумах страйкують працівники трубного заводу через борги із зарплати - Горячие новости

08:22 15 Сентябрь Киев, Украина

У Сумах страйкують працівники трубного заводу через борги із зарплати На роботу вийшли та працювати не стали. Так 14 вересня вчинили 300 працівників заводу обважених ведучих та бурильних труб у Сумах. Усе, говорять, через невиплачену заробітну плату за останні три місяці. Їм заборгували близько 30 млн грн.

Про це інформує Суспільне. Один із мітингувальників, Віталій Петренко, розповідає, що щодо кожного з працівників за три місяці накопичились борги близько 30 тисяч гривень.

“Це вже триває з лютого місяця, завод не перестає працювати, три зміни, тобто цілодобово. Відвантаження йде, товар іде, замовлення є, а зарплати немає.

На наші вимоги ніхто не хоче адекватно відповідати”, – розповідає Віталій.

До працівників, які страйкують, вийшов директор заводу Сергій Шибістий, який затримку пояснив боргами, які накопичились за попереднього керівництва. Рахунки заводу за борги арештували 10 вересня
“Зараз у нас кредиторська заборгованість близько 200 млн грн. Це все було зроблено минулого року – 104 млн за феросплави, за послуги, за матеріали.

28 млн ми винні за зарплату, без податків. З податками – близько 30 млн. Питання зараз вирішується на найвищому рівні, думаю через два-три дні вирішиться питання по оплаті”, – обіцяє Шибістий.

Всього на заводі – близько 600 працівників.