Общество

У супермаркетах Рівного робили знижки пенсіонерам і ветеранам - Спец. Материалы

23:5608 Январь Киев, Украина

У супермаркетах Рівного робили знижки пенсіонерам і ветеранам У супермаркетах Рівного робили знижки пенсіонерам і ветеранам А в деяких перукарнях – ще й безкоштовно стригли Tweet Рівненські супермаркети і перукарні впродовж минулого року постійно підтримували ветеранів та малозабезпечених громадян. Пільги при наданні різних побутових послуг їм надавали на виконання Програми «Ветеран». Які саме знижки діяли у місті у 2019-му, перелічено у щорічному звіті міського голови Рівного Володимира Хомка. Так, знижки для ветеранів і пенсіонерів робили низка місцевих перукарень.

У деяких перукарські послуги надавалися абсолютно безкоштовно (слухачами студії або в учбових класах цирулень). В інших же діяли усілякі знижки на перукарські послуги – від 30 грн за стрижку до оплати лише половини вартості послуг з укладки волосся у день народження жінок.
До Дня Перемоги у 2019 році в перукарнях міста ветеранам війни також надавали безкоштовні перукарські  послуги. Крім того, через мережу продовольчих магазинів «Наш край» (на вул.

Дарвіна, 1 і пр.Миру, 2) діяла бонусно-накопичувальна знижка для пенсіонерів у 4%. А до свого дня народження вони отримували святкову знижку вже у 7%. Також знижки ветеранам війни робили й інші торгові заклади. Так, у гіпермаркеті «Фоззі» постійно діяла 5% знижка, у магазині «Фуршет» – 3% (щодня до 13:00), а в супермаркеті «ЕКО» – 9% (щопонеділка до 12:00), а в інші дні – 2% знижка (до 12:00).