Общество

У Тернополі помер професор, фізик, автор понад десяти підручників - Расследование редакции

19:53 08 Ноябрь Киев, Украина

У Тернополі помер професор, фізик, автор понад десяти підручників 7 листопада на 80-му році життя відійшов у вічність професор кафедри фізики Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, доктор фізико-математичних наук Леонід Дмитрович Дідух. Як повідомляє сайт університету, у виші Леонід Дідух успішно поєднував викладацьку роботу з науковою, докладав чимало зусиль для становлення кафедри фізики.

– Леонід Дмитрович був визнаним авторитетом серед українських фізиків, незмінним головою Тернопільського осередку Українського фізичного товариства з моменту його заснування.

Завдяки невтомній енергії Леоніда Дідуха, в університеті було успішно проведено багато наукових конференцій, наукових семінарів. Професор Дідух був автором більш ніж десяти підручників, понад 200 статей в українських та закордонних фахових журналах, – йдеться у повідомленні.

Ректорат ТНТУ висловлює глибокі співчуття рідним та близьким і розділяє з ними біль втрати. Панахида відбудеться 8 листопада о 19 годині в Домі печалі (вул.