Общество

У Закарпатській ОДА представили першого заступника голови Коцюбу, який куруватиме гуманітарно-соціальний блок (ФОТО) - Спец проект rezonans

02:45 07 Июль Киев, Украина

У Закарпатській ОДА представили першого заступника голови Коцюбу, який куруватиме гуманітарно-соціальний блок (ФОТО) Серед поставлених завдань: боротьба із поширенням COVID-19 на території області. Контроль щодо забезпечення закладів охорони здоров’я, які приймають хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту для медичних працівників та необхідним обладнанням. Контроль за реалізацією програми Великого будівництва, до якої увійшли: заклади освіти – школи і садки, спортивні комплекси; заклади охорони здоров’я – амбулаторії та опорні лікарні; дороги – місцевого і державного значення. Освітній напрямок: готовність закладів освіти до роботи в особливих умовах пандемії.

Олег Коцюба запевнив голову Закарпатської ОДА, що готовий до виконання поставлених завдань. Олег Коцюба - генерал-майор СБУ, звання у 2018 році йому присвоїв тодіншій президент Петро Порошенко. Тоді Олег Коцюба працював першим заступником начальника Депатартаменту контррозвідки СБУ під керівництвом нинішнього голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова. Довідка Олег Коцюба здобув вищу освіту у Національній академії Служби Безпеки України, за спеціальністю правознавство.

У 2018 році завершив навчання у Могилянській бізнес-школі, отримав звання магістра публічного управління. Протягом 28 років працював у Службі безпеки України на оперативних та керівних посадах. Одружений, має сина. .