Общество

У Житомирі під час виконання будівельно-монтажних робіт по будівництву водогону пошкодили газопровід (ОНОВЛЕНО) - Расследование редакции

17:16 13 Август Киев, Украина

У Житомирі під час виконання будівельно-монтажних робіт по будівництву водогону пошкодили газопровід (ОНОВЛЕНО) 12 серпня о 21:36 год. до аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик про пошкодження газопроводу по на Сквирському шосе у м. Житомир. Про це повідомляє пресслужба АТ «Житомиргаз».

«По приїзду на місце було виявлено, що підприємство, яке виконувало будівельно-монтажні роботи по будівництву водогону пошкодили газопровід середнього тиску діаметром 500мм. Цей газопровід розподіляє газ половині міста Житомира. Роботи проводились в охоронній зоні без погодження з АТ «Житомиргаз». Газопостачання більшості районів міста знаходиться під загрозою», – йдеться у повідомленні.  Щоб забезпечити безперебійне газопостачання у місті –  фахівці АТ «Житомиргаз» оперативно проводять всі необхідні заходи по усуненню витоку та локалізації аварійної ситуації без тимчасового відключення.

Також, проводилася робота по утриманню відповідного тиску в мережі. «16 годин поспіль фахівці АТ «Житомиргаз» усували витік газу, аби півміста не залишилось без газопостачання. Завдяки оперативним діям газовиків, вдалося ліквідувати аварійну ситуацію на газопроводі по Сквирському шосе, провести ремонт та нормалізувати тиск в газорозподільній мережі. Місто Житомир — єдине місто, яке живиться від однієї АГРС.