Общество

У Житомирі поліцейські нагородили переможницю конкурсу дитячого малюнка «Служити та захищати» (ФОТО) - Читать всем на rezonans

15:46 03 Июль Киев, Украина

У Житомирі поліцейські нагородили переможницю конкурсу дитячого малюнка «Служити та захищати» (ФОТО) Юну авторку кращої творчої роботи Олександру Опанасюк з м. Коростеня 3 липня, напередодні 5-ої річниці поліції України, нагородив начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. Конкурс дитячого малюнка «Служити та захищати» проходив у регіоні з 1 червня по 1 липня.

До участі у ньому долучилися школярі віком від 7 до 12 років з усієї Житомирщини. Районний етап закінчився відбором з десятків представлених творчих робіт кращих з кращих. Саме вони  були передані на розгляд журі до Управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області. «У фіналістах конкурсу ми розглядали юних художників з Пулинського, Черняхівського, Коростенського, Ружинського і Брусилівського районів області.

Врешті за одностайним рішенням переможницею обрали 9-річну Олександру Опанасюк з м. Коростеня», – розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. Олександра є вихованкою дитячого будинку сімейного типу і своїм художнім талантом і творчою роботою вразила та зворушила поліцейських.  Нагородження переможниці конкурсу відбулось 4 липня в Головному управлінні Національної  поліції в Житомирській області. Керівник главку Юрій Олійник привітав дівчинку Грамотою та подарунком для розвитку творчих здібностей.