Общество

У Житомирі поліцейські охорони долучились до обговорення шляхів покращання рівня безпеки містян - Расследование редакции

10:53 26 Январь Киев, Украина

У Житомирі поліцейські охорони долучились до обговорення шляхів покращання рівня безпеки містян Про покращення безпечних умов життя і діяльності жителів обласного центру йшлося 23 січня на засіданні круглого столу за участю  представників громадських організацій та працівників Управління поліції охорони в Житомирській області. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирщини. Захід відбувся за ініціативи місцевої громадської організації і стосувався безпосередніх заходів безпеки житомирян. Учасники, представники різних ГО та державних структур, розглянули та проаналізували нагальні моменти створення максимально безпечних для людей умов життєдіяльності, представили пропозиції  та шляхи вирішення проблемних ситуацій.  Серед інших представники Управління поліції охорони в Житомирській області ознайомили присутніх з послугою «Терміновий виклик поліції» і роз’яснили механізм її дії.  «Такий виклик поліції без телефону є загальнодоступним для кожної людини та актуальним на сьогодні.

“Тривожні кнопки” уже встановлені та функціонують у багатьох місцях обласного центру. На практиці це виправдовує себе, адже  у разі виникнення неоднозначної або загрозливої ситуації кожен житомирянин має змогу швидко заручитися підтримкою поліцейських. Тож виправданим буде розгляд можливості розширення такої практики в обласному центрі», – роз’яснила пропозиції фахівець організаційно-аналітичного забезпечення оперативного реагування УПО Житомирщини Олена Буліна. Відтак усі запропоновані шляхи поліпшення рівня безпеки в подальшому будуть узагальнені та подані на розгляд відповідних служб місцевого самоврядування..