Общество

У Житомирі поновлюють роботу поліклініки, амбулаторії та відкриють ТРЦ (ФОТО) - Последние новости

00:45 01 Июль Киев, Украина

У Житомирі поновлюють роботу поліклініки, амбулаторії та відкриють ТРЦ (ФОТО) У Житомирі члени виконкому 30 червня погодили внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 22.05.2020 № 578 «Про  введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади». Згідно змін з 1 липня працюватимуть поліклініки, амбулаторії та відкривають ТРЦ, але крім дитячих розважальних зон. Також з 6 липня працюватимуть за новим графіком ЦНАПи. «Отримали протокол №25 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Сьогодні, також, було проведено позачергове засідання міської комісії відповідно пропонується внести зміни до обмежувальних заходів на території Житомирської міської об'єднаної ОТГ. Зокрема, спортивні заходи проводяться без глядачів, дозволяється діяльність ТРЦ, окрім дитячих розважальних зон, майданчиків та дитячих кімнат, з обмеженням часу роботи до 22:00. Також, дозволяється діяльність закладів розміщення, закладів фізичної культури та спорту, закладів культури з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів. Окрім, цього пропонується встановити графік роботи центру надання адміністративних послуг міської ради на період карантинних обмежень з ПН.

по ПТ. з 09:00 до 18:00 та обідньої перерви з 13:00 до 14:00. Це пов'язано з тим, що на момент встановлення роботи центрів з 10:00 ми керувалися постановою Кабміну, яка регулювала цей час роботи, однак за наполягання Міністерства цифрової трансформації Кабміном було дозволено органам місцевого самоврядування самостійно визначати графік роботи центрів надання адміністративних послуг. Це рішення вступить в дію з 6 липня.

Також, пропонується відновити роботу амбулаторій та поліклінік закладів охорони здоров'я Житомирської міської об'єднаної ОТГ і на період карантину керівникам закладів рекомендувати забезпечити обмеження контактів з відвідувачами медичного персоналу віком 65 років та більше», – доповів директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш. Міський голова Сергій Сухомлин додав, що з 1 липня відновлюється робота поліклінік та амбулаторій. «Ми рахуємо, що потрібно відкривати, бо коронавірус, коронавірусом, а люди, які з іншими хворобами не отримують належну медичну допомогу», – сказав Сергій Сухомлин. Заступниця міського голови Марія Місюрова додала, що зараз розпочинають проводити профілактичні огляди в зв'язку із вступом до освітніх навчальних закладів і необхідністю мати медичну довідку, тому в першу чергу необхідно звернутися до сімейного лікаря, який може видати необхідний документ.

«Перше, що необхідно зробити – це звернутися до сімейного лікаря, педіатра, якщо дитина здорова сімейний лікар має право виписати всі необхідні довідки. Якщо потрібна консультація вузького спеціаліста, сімейний лікар направляє, за допомогою електронного направлення до вузького спеціаліста. Консультація вузьких спеціалістів не обмежується, далі пацієнт повертається до сімейного лікаря і йому видається довідка в тому числі і 086О. Всі консультації для пацієнтів Житомирської об'єднаної ОТГ надаються на безоплатній основі», – сказала Марія Місюрова.