Общество

У Житомирі стартував турнір з плавання «TETERIV OPEN» (ВІДЕО) - Экстренные новости

20:15 01 Август Киев, Украина

У Житомирі стартував турнір з плавання «TETERIV OPEN» (ВІДЕО) У Житомирі стартував п’ятий Всеукраїнський турнір з плавання на відкритій воді «Teteriv open». Цьогоріч він особливий не лише через карантин та рекордну кількість учасників, а й тим, що участь у запливі беруть спортсмени, які мають інвалідність. За матеріалами телеканалу СК1. «Цього року учасників більше ніж попередні роки.

Цього року особливістю “Teteriv open” в тому, що у нас беруть участь спортсмени з інвалідністю. Це вперше за 4 роки. Будуть учасники, які на візках, які не мають кінцівок. Вони долатимуть досить серйозні дистанції», – розповіла начальниця управління в справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

За словами Ірини Ковальчук цьогоріч виготовили спеціальні медалі. Вони мають три шари. «Напевне, це такий магніт, який притягує учасників, тому що вони борються саме за цю медаль», – сказала Ірина Ковальчук. «Головне, що сьогоднішнє свято відбувається, не дивлячись на несприятливі умови із захворюваністю, але ми будемо дотримуватися соціальної дистанції, це на свіжому повітрі.

І головне, що це свято спорту», – зазначила заступниця міського голови Марія Місюрова. Також на змагання запросили Олімпійського чемпіона Олександра Сидоренка. «Мене запросили. Я із задоволенням приїхав, тому що в Житомирі я не був.

Я вперше на змаганнях на відкритій воді», – розповів Олександр Сидоренко. Учасники мали близько місяця аби підготуватися. Тренери розповіли, які труднощі довелося подолати. «Коли ми розпочали відновлювати своє плавання діти були в поганій формі, тому ми розпочали з фізпідготовки, пробіжок і потім почали плавати.