Общество

В Іспанії продовжили надзвичайний стан до 12 квітня - Выбор редакции rezonans

14:08 26 Март Киев, Украина

В Іспанії продовжили надзвичайний стан до 12 квітня Іспанія продовжила надзвичайний стан Фото з відкритих джерел Станом на 26 березня в Іспанії померли від коронавірусу 3434 людини У зв’язку з поширенням коронавірусу парламент Іспанії продовжив надзвичайний стан в країні до 12 квітня. Про це повідомляє El Pais.  Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес сказав, що  в країні запроваджують найжорсткіші обмежувальні заходи через пандемію коронавірусу, яка зростає. Санчес закликав регіональних лідерів об'єднатися, щоб  протистояти поширенню інфекції.

Прем'єр-міністр наголосив на необхідності вжити заходів, щоб захистити медичний персонал, який працює з хворими. Санчес підкреслив, що  єдиний ефективний варіант проти вірусу - соціальна ізоляція.  В Іспанії станом на 26 березня  3434 людини померли від коронавірусу.  Раніше повідомляли, що перший віце-президент уряду Іспанії Кармен Кальво заразилася коронавірусом COVID-19.

Вона здала два тести на коронавірус. Перший виявився негативний, а другий - позитивним. Віце-президент перебуває в мадридській клініці. .