Общество

В Олевському районі через укус гадюки чоловік потрапив до реанімації - Последние новости

15:46 03 Июль Киев, Украина

В Олевському районі через укус гадюки чоловік потрапив до реанімації 2 липня в с. Юрово Олевського району, чоловіка вкусила гадюка. Наразі він перебуває в реанімації. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації.

«Гадюка укусила за палець правої руки мешканця с. Корнилівка Рівненської області, 1981 року народження. Чоловік побачив на дорозі гадюку та намагався її відігнати. Наразі потерпілий ще перебуває в реанімаційному відділенні лікарні.

Стан його здоров'я середньої важкості», – повідомили в райдержадміністрації. Наразі пора збирання лісових ягід та грибів. Відправляючись до лісу, взувайте чоботи або ж високі закриті черевики. Будьте особливо уважними в густій траві або чагарнику.

Коли ж уникнути лиха не вдалося, якомога швидше зверніться за медичною допомогою. А ще пам'ятайте, що гадюка, як правило, сама не нападає. Кусає у випадку самозахисту, коли людина несподівано наступає, хватає рукою разом з травою, переслідує її. Нагадаємо в Олевському районі під час збирання лісових ягід жінку вкусила гадюка..