Общество

В Сумах поліцейські розшукали та затримали вуличних грабіжників - СМИ rezonans.info

08:20 15 Сентябрь Киев, Украина

В Сумах поліцейські розшукали та затримали вуличних грабіжників Менше доби вистачило оперативникам поліції, аби встановити особи зловмисників, які пограбували 34-річного чоловіка, відібравши у нього сумку з особистими речами. До Сумського відділу поліції з заявою про злочин звернувся житель обласного центру. Чоловік повідомив, що близько 12-ї години ночі він повертався з роботи, коли до нього підбігли двоє невідомих, вихопили з рук сумку та побігли геть. В ході оперативно-розшукових заходів поліцейським швидко вдалося встановити особи зловмисників.

Допомогли їм у цьому записи з  камер відеоспостереження, встановлені неподалік від місця вчинення злочину. Грабіжниками виявилися раніше судимі 31-річний та 28-річний сумчани. Здобуті злочинним шляхом сумка з документами, гроші, ключі, банківські картки та мобільний телефон зловмисники ховали у підвалі. Працівники поліції вилучили все награбоване, а стосовно чоловіків відкрили кримінальні провадження за ознаками ч.

2 ст.186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Наразі зловмисники затримані в порядку ст.208  КПК України. Слідчі дії тривають. .