Общество

В УжНУ завершилася V Міжнародна літня школа з програмування (ФОТО) - СМИ rezonans

00:42 11 Август Киев, Украина

В УжНУ завершилася V Міжнародна літня школа з програмування (ФОТО) З 31 липня по 7 серпня на базі Ужгородського національного університету тривала V Міжнародна літня школа з програмування. Проходив захід переважно дистанційно. В Ужгород приїхали лише три команди зі Львова: дві з Львівського національного університету імені Івана Франка, одна − з Національного університету «Львівська політехніка». Мала кількість команд, що приїхали, зумовлена карантинними обмеженнями: у комп’ютерних залах факультету інформаційних технологій УжНУ була змога приймати не більше 10 осіб в одному приміщенні.

Незважаючи на це, відзначимо досить активну участь у школі студентів та учнів: усього було 170 учасників із 27 навчальних закладів, переважно – з університетів. Учасники представляли чотири країни: Україну, Азербайджан, Білорусь та Грузію. У першій лізі взяли участь 24 команди, а в другій – 37. Цього року партнером Літньої школи з програмування стала шведська IT-консалтингова компанія «Sigma Software».

У межах своєї освітньої платформи «Sigma Software University» ця компанія долучилася до заходу, аби підтримати активну й талановиту ІТ-молодь. Традиційно пройшов і футбольний матч між учасниками Літньої школи за сприяння заступника міського голови Василя Гомоная. Традиційним супутником школи була газета «Новинка++» (з огляду на дистанційну форму проведення – в онлайн-форматі), над якою працювала редакційна колегія в складі Василя Шарканя, Олександра Лавера, Василя Лавера та Олександра Міци. У газеті висвітлювалися події змагальної частини заходу, містилася інформація про лекторів, цікавинки про країни-учасниці школи, жарти «на злобу дня» та ін.