Общество

«Валяюсь з модною хворобою». Автор популярних детективів заразився коронавірусом - Выбор редакции rezonans

19:26 26 Март Киев, Украина

«Валяюсь з модною хворобою». Автор популярних детективів заразився коронавірусом Борис Акунін пообіцяв повідомити подробиці, як тільки його самопочуття поліпшиться Автор романів серії «Пригоди Ераста Фандоріна» закликав дотримуватися обережності, але не панікувати 63-річний російський письменник Борис Акунін заразився коронавірусом. Про це він повідомив в «Фейсбуці». «Я закинув Фейсбук, тому що валяюсь з модною хворобою. Трохи зміцнію - обов'язково поділюся враженнями», - розповів Акунін шанувальникам.

Він додав, що «страх перед коронавірусом набагато страшніше самого коронавирусу». Автор романів серії «Пригоди Ераста Фандоріна» закликав дотримуватися обережності, але не панікувати. Раніше повідомлялося, що відомий російський співак Лев Лещенко у дуже тяжкому стані через коронавірус. Нагадаємо, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

За добу було зафіксовано 43 нові випадки. У Києві зафіксовано ще шість випадків захворювання на коронавірус. Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в місті до 40 осіб. .