Общество

Вчені назвали симптоми коронавірусу у дітей - Расследование редакции

00:49 01 Апрель Киев, Украина

Вчені назвали симптоми коронавірусу у дітей 96% хворих на коронавірус дітей матимуть легку форму захворювання Показник захворювання на Covid-19 у дітей досягає, максимум, 5% від всіх відомих випадків У дітей більш легкі симптоми коронавірусу, а смертність серед молодшого покоління надзвичайно рідкісна. Про це повідомляє The Irish Time з посиланням на доповідь учених зі Швеції, Великобританії і США. Відзначається, що показник захворювання на Covid-19 у дітей досягає, максимум, 5% від всіх відомих випадків, і діти часто мають «легкі симптоми, а смерті трапляються надзвичайно рідко». Педіатр, фахівець з інфекційних захворювань дитячої лікарні в Дубліні Карина Батлер зазначила, що 96% хворих на коронавірус дітей матимуть легку форму захворювання.

За її словами, типові симптоми коронавірусу у дітей такі ж, як у дорослих: лихоманка, кашель, нежить. Рідше у дітей проявляються деякі шлунково-кишкові захворювання, такі як діарея і блювота. Лікар запевняє, що загалом діти з коронавірусом «справляються дуже добре». Лікувати симптоми вона радить препаратами на основі парацетомолу.

При цьому фахівець відзначає певні «тривожні симптоми», які можуть проявитися під час захворювання, і які вимагають негайного звернення до лікаря. Серед таких - утруднення дихання, млявість, відмова від води. У зв'язку з цим медик радить при будь-яких ознаках респіраторних захворювань, особливо у випадках зниження апетиту, завжди дотримуватися достатнього рівня споживання рідини, що, загалом, є традиційною рекомендацією. Зазначимо, що Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що Європа наближається до піку пандемії Covid-19.