Общество

Весільний ажіотаж на Валентина: хмельницький РАЦС реєструватиме шлюби до опівночі - Спец. Материалы

00:14 15 Февраль Киев, Украина

Весільний ажіотаж на Валентина: хмельницький РАЦС реєструватиме шлюби до опівночі - Спец. Материалы Підписатися на канал "Є" в Youtube Сьогодні у Хмельницькому будуть розписуватись 20 пар.У День святого Валентина в міському центрі реєстрації актів цивільного стану чималий наплив людей, які хочуть узаконити свої стосунки. «Сьогодні все по особливому. До 24 години двері хмельницького міського відділу РАЦСу відкриті для наших гостей та відвідувачів. Наразі, за попередньою заявою, у нас буде зареєстровано 20 шлюбів.

Однак до вечора, ця кількість може збільшитися. Пари, які очікують дитину або мають спільну дитину, можуть укласти шлюб без попередньо поданої заяви», - розповідає начальник міського відділу ДРАЦС у Хмельницькому Марина Зубова. Про особливий день у РАЦСІ свідчить тематичний декор, яким прикрасили залу урочистих подій. Серед атрибутики – повітряні кульки, сердечка та квіти.

З ноу-хау – серце пазл, яке молодята складають з двох частин в єдине, що символізує вічне кохання. Мирослав та Наталія сьогодні побралися. Молодята розповіли, що спеціально не вибирали дату реєстрації шлюбу. «Все вийшло випадково.

Коли ми подавали заяву до РАЦСу, не зауважили, що 14 лютого - це День усіх закоханий. Тепер точно ми не забуватимемо річницю шлюбу, адже в цей день усе навколо наповнюється коханням», - розповіла пара. Окрім молоді, які сьогодні виявили бажання одружитися, була пара літніх людей: нареченому та нареченій виповнилося 65 років. Марина Зубова каже, що мода на реєстрацію шлюбу саме на День Валентина не нова.