Общество

«Ви – наші чарівники»: на лікування дворічного хмельничанина зібрали 10 мільйонів гривень - Это удивило всех

11:26 19 Февраль Киев, Украина

«Ви – наші чарівники»: на лікування дворічного хмельничанина зібрали 10 мільйонів гривень Незабаром Дмитрик Шелудько поїде на лікування до Німеччини.Майже три місяці молода сім’я з Хмельницького збирала кошти на лікування свого дворічного сина Дмитрика, якому поставили страшний діагноз – анемія Франконі. Долучилися до збору коштів тисячі людей. Були організовані благодійні концерти та ярмарки, акції та розпродажі. «Ми не вірили, що сума, у розмірі 380 тисяч євро, яку нам виставила німецька клініка, підйомна.

Дмитрик – єдиний хворий з таким діагнозом в Україні. Про його страшну хворобу дізналися не лише у нас, а й за кордоном. Саме німецький благодійний фонд перевір такі необхідні 20 тисяч євро. Відтепер збір закритий.

Ви – наші чарівники. Наразі ми ведемо переговори з клінікою, аби перерахувати кошти за лікування», - розповів батько Дмитрика Іван Шелудько. Тепер рідні хлопчика чекають інформації від німецьких медиків, які шукають донора. «У їхньому реєстрі шість мільйонів донорів.

Ми молимося і сподіваємося, що найближчим часом знайдеться людина, яка стане донором для нашого сина», - каже Іван Шелудько. Наразі самопочуття Дмитрика нестабільне. За словами батька, показники крові постійно падають, як наслідок дитині постійно потрібно переливати кров. Нагадаємо, восени минулого року, Дмитрику Шелудьку діагностували анемію Фанконі – рідкісне генетичне захворювання.