Общество

Відомий тернопільський шоумен не припиняє займатись благодійністю (фотофакт) - Это удивило всех

14:32 09 Декабрь Киев, Украина

Відомий тернопільський шоумен не припиняє займатись благодійністю (фотофакт) У День волонтера усі, хто причетні до цього свята, займались благодійністю. Не став винятком і наш земляк Сергій Притула. 5 грудня він поїхав у Світлодарськ та передав захисникам збройний пристрій. Далі два коптера отримали бійці у Карлівці і обговорили з телеведучим свій план дій.

Сергій Притула розповів, що перед тим, як заснути, чув 50 пострілів в Авдіївці.

– Перед сном вслухались у канонаду в районі Авдіївської промки. Нарахували 50 приходів. Рахували 3 офіцери і я.

Зранку в новинах передали, що наша сторона зафіксувала 23. Я думаю, що правильно вони роблять, що так повідомляють. Ну бо 23 – воно якось ні те ні се. А сказали б 50 – то деякі люди злякалися б і подумали, що у нас війна і зразу втомилися б від неї, – пише шоумен.

Крім того, він сказав, що в зоні ООС служить його двоюрідний брат, якого він також відвідав. Чоловік запевнив, що захисники розповіли йому про потреби, в яких вони вбачають необхідність. Сергій Притула закликав небайдужих людей допомогти у зібранні коштів та придбанні речей. Рахунки, за якими можна перераховувати гроші: Гривні ПриватБанк Номер картки 5168 7420 6353 7207 Призначення платежу: поповнення картки 5168742063537207 (Притула Сергій Дмитрович).